Trzyletni Antoś z Wolanowa potrzebuje pomocy!

Fundacja SiePomaga zbiera pieniądze na nowe serduszko dla trzyletniego Antosia z Wolanowa. Celem zbiórki jest operacja Fontana w klinice w Munster, która jest dla niego ogromną szansą na życie. Na operację potrzebne jest ponad sto tysięcy złotych.

Proszę go pożegnać – usłyszeli mama i tata Antosia, pochyleni nad szpitalnym łóżeczkiem. Dać umrzeć - jedyna rzecz, której rodzic nie może dać dziecku. Jeśli serce Antka zatrzymałoby się wtedy, lekarze nie podjęliby już reanimacji. Antoś, który przyszedł na świat z połową serca, wykazał jednak ogromną siłę. Dziś ma trzy lata i szansę na życie, jedyną szansę, której nie dostał w Polsce, a którą może dać mu operacja poza granicami naszego kraju.
Obecnie wsparcia Antosiowi poprzez fundację udzieliło 4 tysiące osób. Wciąż jednak brakuje ponad połowy do przeprowadzenia operacji. Każdy może pomóc chłopcu, wpłacając na konto fundacji: 65 1060 0076 0000 3380 0013 1425 tytułem „5221 Antoni Janas darowizna”. Więcej szczegółów i możliwość pomocy na www.siepomaga.pl/antonijanas.