Ojczyma-pedofila spod Ełku złapano w Niemczech

Przez pięć lat dziewczynka przeżywała dramat: była gwałcona przez swojego ojczyma. Kiedy zaczął, miała zaledwie dziewięć lat.


56-letni mężczyzna związał się z kobietą z powiatu ełckiego. Poza kobietą, zainteresował się także jej córeczką. Dziewczynka miała tylko 9 lat, kiedy po raz pierwszy została zgwałcona przez swojego ojczyma. Na tym nie poprzestał. Gwałcił dziecko aż do 2013 roku — przez pięć długich lat. Dopiero później horror jaki przeżywała wyszedł na jaw i zainteresowali się nim dorośli.

56-latek tymczasem zniknął. Nie było go w Ełku, nikt nie wiedział gdzie się podziewa. Policjanci szukali go u rodziny i znajomych, sprawdzali także m.in. portale społecznościowe w internecie.

Wcześniej prokurator wydał postanowienie o przedstawieniu mężczyźnie zarzutu zgwałcenia dziecka oraz oszustwo. Wystawił także za nim list gończy i zlecił policji poszukiwania mężczyzny. W ten sposób był szukany od lipca ubiegłego roku. Właśnie wpadł. Z naszym informacji wynika, że namierzyli go i zatrzymali policjanci niemieccy. Jeszcze nie został przewieziony do Polski.


Źródło: Gazeta Olsztyńska