ZOO Zamość publikuje zdjęcia ku przestrodze.

ZOO Zamość: Nie pomagają tabliczki, upomnienia...

Jedyny ogród zoologiczny w województwie lubelskim, jeden z nielicznych na wschodzie Polski, mieści się w Zamościu, niedaleko Starego Miasta.

Wczoraj opublikowano na Facebooku zdjęcie taty. który trzyma dziecko po drugiej stronie ogrodzenia. Zdjęcie skomentowano tak:

Średnio raz w roku , czyli raz na około 200 tys zwiedzających trafia się "myślący inaczej". Zamojskie zoo odwiedził właśnie dzisiaj. 
Nie pomagają tabliczki, zakazy i ostrzeżenia, którymi oblepione są ogrodzenia i klatki w zoo. Słodko wyglądające surykatki bez problemu przegryzają rękawicę spawalniczą swoimi ostrymi jak szpilki zębami. 
Dzięki Bogu jeżozwierze o tej porze spały jeszcze.... publikujemy ku przestrodze.

Czytając komentarze pod zdjęciem można się przerazić:

"Z mężem byliśmy świadkami jak jeden tatuś posadził dziecko na barierce, nogami już po drugiej stronie, tuż nad basenem z hipopotamem. Chwilę później puścił to dziecko bo coś musiał wyjąć z torby czy coś... Mnie dosłownie zrobiło się słabo."

Wczoraj pisaliśmy o nieodpowiednim zachowaniu w kociej kawiarni, dziś Polskę obiegło to zdjęcie. Dbajmy o nasze dzieci i zwierzęta z którymi mają kontakt!Komentarze